• Hakkımızda
  • Tarihçe
  • Halkla İlişkiler

Halkla İlişkiler

Halkla İlişkiler

Bizler Özel Başarılı Eğitim Kurumları olarak en zor, ama o derece hayırlı bir işe, insan yetiştirmeye talip olduk. Gençlerimizi verdiğimiz değerler ve bilimin ışığında ülkesine ve insanlığa hayırlı, başarılı bir birey olarak yetiştirebilmek en önemli değerimizdir. Kurumumuzun koşulsuz mutluluk ödülü ise kuşkusuz öğrencilerimizin yakasına taktığımız başarı madalyasıdır.

Eğitim kurumlarının amacı öğrencilerine öğrenilenleri pekiştirmeye yardımcı olmaktır. Eğitimde ezbere dayalı anlayıştan uzak olmak, donanımlı bir ekip çalışmasıyla başarılır. Öğrenciye yeni ve gelişime açık bilgi ile donatmak, beceri ve değerler kazandırmak, toplumsal ve ekonomik gelişime uyum sürecini kolaylaştırmak, eğitimcilerin idealidir. Biz de, bu misyona ve ideale ulaşmak amacıyla, adını aldığı Başarılı ve Başarılı gençler ilkesiyle yola çıktık.

Okul, aile üçgenindeki iletişimin sürekliliği verilen eğitimin kalitesine yansır. İletişimin kopukluğu istenilen verimi düşürür. Bu amaçla birimimiz; velilerimize yoğun ilişkiler içinde olup, toplantılar, geziler, seminerler, eğitici kurslar düzenlemektedir. Bu ilişki veli ile eğitimci arasında sağlam bir köprüyü oluşturarak güven ilişkisi sağlamaktadır.

Bu arzumuzu seminerlerle Sigarayla Savaşanlar DerneğiTema VakfıTüketiciyi Koruma DerneğiŞehit Aileleri Dayanışma Derneği gibi Sivil Toplum Örgütleri, Değişim Psikolojisi Panelleri, Sağlıklı Yaşam Panelleri, Trafik, İtfaiye, Emniyet Seminerleri, Ana Baba Okulu gerçekleştirdik. Bu tür başarı platformunda her zaman paylaşımla yer alan “Başarılı Koleji” ismini bu güzel projelerde yer alarak büyük harflerle kazıdı. Eğitimde sınır tanımayan ve öğrencilerine en karanlık yolda bile düşmeden nasıl dik yürüyeceğini öğreten kurumumuz 16 yıldır öğrencileriyle gurur duyuyor ve başarı için biz geleceğiz diyor.  

Sabiha KARAMUSTAFA
Halkla İlişkiler Müdürü

ÖĞRETMEN KADROMUZ

AHMET RAŞİT AKYÜZ

AHMET RAŞİT AKYÜZ

Genel Müdür
SABİHA KARAMUSTAFA

SABİHA KARAMUSTAFA

İlköğretim Müdürü
RECEP DENİZ

RECEP DENİZ

Eğitim Koordinatörü
MEHMET KARATAŞ

MEHMET KARATAŞ

Lise Müdür Yardımcısı
To Top ↑